لیفت پیشانی


خطوط روی پیشانی و خط اخم آشکار میان دو ابرو از جمله نشانه های طبیعی و‌ معمول افزایش سن هستند؛
گذر زمان موجب کاهش انعطاف پذیری پوست، افتادگی ابروها و کم شدن فاصله میان چشم ها با ابروها و به وجودآمدن پوست اضافی درناحیه پلک ها میگردد.
باتوجه به فرم صورت و‌‌ میزان افتادگی ابروها انجام روش های غیر جراحی نظیر تزریق بوتاکس یا جراحی اندوسکوپیک لیفت شقیقه و پیشانی برایتان درنظرگربته میشود
طی انجام جراحی لیفت پیشانی به روش اندوسکوپیک یک برش کوچک در محل موها ایجاد میگردد و از این طریق انجام این جراحی میسر میشود.
برش های مربوط به جراحی لیفت شقیقه و پیشانی درلابه لای موها ایجاد شده و پنهان میباشد.
لیفت پیشانی باعث افزایش فاصله چشم ها با ابروها میگردد، افتادگی تاج ابروها را برطرف میکند خستگی و فرم خواب آلود را از چهره تان حذف میکند و باعث آشکار شدن مجدد چشم هایتان و‌ بازگشت شادابی و نشاط به صورتتان میگردد.
توجه:درهنگام تکمیل پرونده خود و همچنین درخلال جلسه مشاوره حضوری اطلاعات کاملی از وضعیت پزشکی خود و انتظاراتی که از عمل جراحی دارید با جراح مطرح کنید.

توجهات لازم جهت جراحی
* مصرف داروهای رقیق کننده خون(ضدانعقادی) مانند آسپرین، پلاویکس، وارفارین و … میبایست با مشورت پزشک معالج قبل از جراحی قطع گردد.
* مصرف ویتامین E و امگا۳ را ۵ روز قبل از جراحی متوقف نمایید.
* آزمایشات و مشاوره های لازم را به طور کامل و درزمان بندی تعیین شده انجام دهید و روز جراحی همراه خود داشته باشید.
* به منظور بهبود نتیجه جراحی مصرف سیگار و دخانیات را حداقل از ۴۸ ساعت قبل از عمل تا طی
دوره نقاهت متوقف نمایید.

نکته حائز اهمیت این است که بمنظور انجام معاینه دقیق بافت صورت شما میبایست از آخرین نوبت تزریق بوتاکس دست کم ۹ ماه گذشته باشد؛ چراکه بوتاکس با غیرفعال کردن موقتی عضلات پایین برنده ابروها منجر به لیفت موقتی ابروها شده درنتیجه امکان معاینه دقیق بافت و اجزا صورت میسر نمیشود.
انجام این جراحی محدودیت سنی خاصی ندارد و افراد بر حسب نیاز میتوانند نسبت به انجام آن مبادرت بورزند.

بسیار مهم است که درهنگام تکمیل پرونده خود و همچنین درخلال جلسه مشاوره حضوری اطلاعات کاملی از وضعیت پزشکی خود و انتظاراتی که از عمل جراحی دارید با جراح مطرح کنید.

*انجام این جراحی نیاز به بیهوشی کامل دارد و میبایست از هشت ساعت قبل ناشتا باشید و از مصرف غذاهای دیرهضم پیش از عمل خودداری نمایید.
* به طور معمول توصیه میشود ۱۰ تا ۱۴ روز بعد از جراحی در منزل استراحت کنید.
* استفاده از کمپرس های خنک و ولرم، خوابیدن به صورت نیمه نشسته، رژیم غذایی مقوی، مصرف آبمیوه های طبیعی و تازه(آب آناناس ، آب کرفس و …)، استفاده منظم و اصولی داروها قطره ها و پمادهای چشمی بسیار مهم و موثر میباشد.
* ضمن این که فروکش کردن کامل ورم ها و جاافتادن نتیجه جراحی مستلزم گذر زمان است و دست کم‌۶ تا ۱۲ ماه طول میکشد تا فرم صورت شما پس از جراحی جا بیفتد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *